| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Κατανάλωση νερού | 1.0m ³ /min |
| Εγκατεστημένη Ισχύς | 230 KW |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Κατανάλωση νερού | 1.0m ³ /min |
| Εγκατεστημένη Ισχύς | 230 KW |
| Τύπος | Εκχυλιστής σωλήνων |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΕ |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Τρόπος τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά απορρίμματα, αποχέτευση δρόμων |
| Τύπος | Εξωθητής σωλήνας |
| Εξάτμιση | Μην εξαντλείστε |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Μονωτικό υλικό | Αφρός πολυουρεθάνης (PU) |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα | Ατσάλι |
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Εξωθητής σωλήνας |
| Διάμετρος σωλήνα | 2003000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σωλήνες αποχέτευσης, σωλήνες νερού καταιγίδας. |
| Τετάρτη | 380V.50Hz |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Τύπος | Οριζόντια και κατακόρυφα μηχανή |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Control System | PLC Control |
| Warranty | 12 Months |
| Pipe Type | PE Pipe |
| Application | Municipal drainage of water less than 45ºC, building outdoor drainage, buried farmland drainage, industrial sewage, road drainage, sewage disposal work, sport field square drainage, electrical and telecommunication project etc. |