| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | βαθμονόμηση οξυγόνου |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Όλη η ζωή |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008, QS |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Διάμετρος | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Διάμετρος | 20-110, 75-250, 355-630 |