| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Ε/Κ,Δ/Α,Δ/Π,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 μονάδες/ μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Qingdao, Κίνα |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-1600 χιλ. |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 800,00 εκ. * 220,00 εκ. * 200,00 εκ. |
| Χρόνος παράδοσης | 60-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 Σετ/Έτος |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Pe Pipe |
| Βιδώστε το αριθ. | Μεμονωμένος βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Διαμέτρηση | Κενό |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων | 20-2200 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | αστικός σωλήνας αερίου, σωλήνας παροχής νερού |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σωλήνας παροχής νερού PE |
| Βιδώστε το αριθ. | Μεμονωμένος βίδα |
| Αυτόματο | Αυτόματο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Χρόνος παράδοσης | 90 ημέρες |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |