| Τύπος προϊόντος | Γραμμή παραγωγής σωλήνων |
|---|---|
| Ειδικότητα | 2001400mm |
| Πάχος PE | 2-3 χιλ. |
| προετοιμασία επιφάνειας | Αμμοβολή ή αμμοβολή |
| Πάχος επίστρωσης | 1.82.7mm |
| Αντιδιαστολή | Εσωτερικό & Εξωτερικό |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Πυροβολισμός |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Ηλεκτρική Θέρμανση |
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
| Προσδιορισμός | διάμετρος σωλήνα. 300-4200 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων, θαλάσσιες μεταφορές |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 Σετ/Έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Επιτόπια εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση, τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτρονική υποσ |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
| Επένδυση | Επίστρωση πούδρας, Επίστρωση εξώθησης |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
|---|---|
| Υπόστρωμα | χαλύβδινος σωλήνας |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Μέθοδος θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Χρήση | Απογοήτευση και αντηραώς |
| τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
|---|---|
| Υπόστρωμα | χαλύβδινος σωλήνας |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Μέθοδος θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Χρήση | Απογοήτευση και αντηραώς |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 80 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 σετ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα - Shandong - Qingdao |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, Δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Τύπος επίστρωσης | Εξωτερικό επίστρωμα |
|---|---|
| Δομή Επικάλυψης | Εποξικό+Ακόλλητο+PE |
| Χρήση | Απογοήτευση και αντηραώς |
| Μέθοδος θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |