| Τύπος | Η γραμμή παραγωγής αντι-διάβρωσης 3lpe |
|---|---|
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Κατηγορία επεξεργασίας επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| Δυναμικό επεξεργασίας | 250 m2/h |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Μέθοδος θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Γωνία αγκώνα | 15-90 μοίρες |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Μέθοδος θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Γωνία αγκώνα | 15-90 μοίρες |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Μέθοδος θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα | Φ57mm έως Φ1620mm |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | HSD 377 χλστ |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
|---|---|
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Κατάσταση | Νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία για την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
|---|---|
| Υπόστρωμα | χαλύβδινος σωλήνας |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Μέθοδος θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Χρήση | Απογοήτευση και αντηραώς |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Μέθοδος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Συνολική ισχύς | 100 - 500 kW |
| MPA Classfication | Μέση διοχέτευση με σωλήνες πίεσης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σύμφωνα με τη Μηχανή |
| Μήκος σωλήνα | 12μ |
|---|---|
| PLC | Siemens |
| Χρησιμοποίηση σωλήνων | αγωγός πετρελαίου και φυσικού αερίου |
| Χρήση υλικού | Εποξυγόνο σε σκόνη, PE, κόλλα |
| Θέρμανση | Επαγωγή |