| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Επιφάνεια | ≥SA2.5 |
| Κατάσταση | Νέος |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό | Εποξειδική |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος Plc |
| Διάστημα σωλήνα | 1-3 μέτρα |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος Plc |
| Διάστημα σωλήνα | 1-3 μέτρα |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος Plc |
| Διάστημα σωλήνα | 1-3 μέτρα |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Εφαρμογή του μανδύα συρρίκνωσης θερμότητας 1 | Πυροσκόπιο σπειροειδούς PE με κούφιο τοίχωμα |
|---|---|
| Εφαρμογή του μειωτικού μανδύα 2 | Ατσάλινα ενισχυμένα κυματοειδή σωλήνα |
| Εφαρμογή του μανδύα συρρίκνωσης θερμότητας 3 | Κλείσιμο αγωγού 3lpe |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Production Capacity | 5tons/Day |
|---|---|
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Trademark | Huashida |
| Εφαρμογή | Προστασία αρθρώσεων πεδίου αγωγού |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Βασικό υλικό | ΠΕ |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Trademark | Huashida |
| Transport Package | Standard Package |