| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000 χλστ |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Υλικό | Π.Ε |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| τύπο προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Επιφάνεια | ≥SA2.5 |
| Κατάσταση | Νέος |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό | Εποξειδική |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος Plc |
| Διάστημα σωλήνα | 1-3 μέτρα |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος Plc |
| Διάστημα σωλήνα | 1-3 μέτρα |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος Plc |
| Διάστημα σωλήνα | 1-3 μέτρα |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Εφαρμογή του μανδύα συρρίκνωσης θερμότητας 1 | Πυροσκόπιο σπειροειδούς PE με κούφιο τοίχωμα |
|---|---|
| Εφαρμογή του μειωτικού μανδύα 2 | Ατσάλινα ενισχυμένα κυματοειδή σωλήνα |
| Εφαρμογή του μανδύα συρρίκνωσης θερμότητας 3 | Κλείσιμο αγωγού 3lpe |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |