| Εφαρμογή | Τεχνικός ψεκάζοντας εξοπλισμός |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 200-1420 mm |
| Ικανότητα εκτόξευσης | 350 kg/ώρα |
| Τύπος μεθόδου | Αυτοματοποιημένο |
| Πηγή ενέργειας | Περίπου 1650 kW |
| Διάμετρο του μανίκου | 1000MM |
|---|---|
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Επένδυση | ΠΕ εκτόξευση |
| Πυκνότητα της ηποξυγόνου | Περισσότερα από 170 μm |
| Κάμψη | 15-90 μοίρες |
| Αποτελείται από | Πρώτη επίστρωση FBE, μεσαία κόλλα, εξωτερικό στρώμα PE |
| Περιβαλλοντική κατάσταση | Εσωτερικά |
|---|---|
| σειρά μήκους σωλήνων | 6m-12m |
| Χρήση | Κατασκευή σωλήνα επικάλυψης 3lpe |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE+Ακολλητικό+Πολυαιθυλένιο) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σύμφωνα με τη Μηχανή |
| Σειρά παραγωγής | 170 χιλιοστά |
|---|---|
| Ικανότητα επεξεργασίας | 170 χιλιοστά |
| Κλάση καθαρισμού | SA2.5 |
| υλικό sed | FBE σκόνη, σύνδεσμος, πολυαιθυλένιο |
| Χρόνος παράδοσης | 8 εργάσιμες ημέρες |
| Σειρά παραγωγής | 426mm |
|---|---|
| Ικανότητα επεξεργασίας | 426mm |
| Κλάση καθαρισμού | SA2.5 |
| υλικό sed | FBE σκόνη, σύνδεσμος, πολυαιθυλένιο |
| Χρόνος παράδοσης | 8 εργάσιμες ημέρες |
| Εφαρμογή | πλαστικό, μέταλλο |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
| Τύπος και Μέγεθος | με ρολό ή κομμένο κομμάτι ανάλογα με τον πελάτη |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
|---|---|
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
| Υλικό Βάσης | Π.Ε |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |