| Δυνατότητα κοπής | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| αντοχή σε έλξη | 20 MPA |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 350% |
| Χρόνος παράδοσης | 10workdays |
| Δυνατότητα κοπής | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| αντοχή σε έλξη | 20 MPA |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 350% |
| Χρόνος παράδοσης | 10workdays |
| Δυνατότητα κοπής | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| αντοχή σε έλξη | 20 MPA |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 350% |
| Χρόνος παράδοσης | 10workdays |
| Δυνατότητα κοπής | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| αντοχή σε έλξη | 20 MPA |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 350% |
| Χρόνος παράδοσης | 10workdays |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Application | Pipeline Joint Closure |
| Connection | Welding |
| Application Area | Directly Buried Pre-Insulated Pipe |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλαστική ταινία και ξύλινη περίπτωση |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Transport Package | Standard Package |
| Βασικό υλικό | ΠΕ |
| Στρώματα σανίδων | Πολλαπλά στρώματα |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Εφαρμογή | Συσκευές σωλήνων σωλήνων από χάλυβα |
|---|---|
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | Κατά-διάβρωση |
| χρώμα | Μαύρος |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Μέγιστο πλάτος | 1000 χλστ |