| Τύπος προϊόντος | Μηχανή επικάλυψης σωλήνων |
|---|---|
| Καθαρό επίπεδο | >=SA2.5 |
| Στρώμα επιστρώματος | Εσωτερικός και εξωτερικός τοίχος σωλήνων |
| Επιχρισμός | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Packaging Details | Standard Package For Export |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικαλύψεων |
|---|---|
| Κατηγορία επεξεργασίας επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| Υπόστρωμα | Χάλυβας |
| Δομή επιστρώματος | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Rocessing Capacity | 159mm |
|---|---|
| Production Line Speed | 5 - 15 meters per minute |
| Transmission System Power | 4KW |
| Coating Type | 3-Layer Polyethylene Coating |
| Elbow Angle | 15-90 Degrees |
| Κατανάλωση | 1000-1500m/h |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/50Hz |
| Εσωτερικό υλικό σωλήνων | Χάλυβας/HDPE/PEX |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Εξωτερικό υλικό σακακιών | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Σχήμα | HY-3LPE |
|---|---|
| Συνολικό μήκος | 80m |
| Συνολικό βάρος | ≤ 2T |
| Σειρά παραγωγής | 170 χιλιοστά |
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Application | Produce District Heat Distribution Pipe |
|---|---|
| Δομή σωλήνων | Τεχνουργήματα από χάλυβα-Πολυουρεθάνιο αφρό-ΥΔΠΕ |
| Loading Way | Vacuum Automatic Feeding |
| Χρήση σωλήνων | Προμονωτικά υλικά PU |
| Αποσύρση φορτίου από το ράφι σωλήνων | 20# διπλής σειράς από χάλυβα διαύλου |
| MPA Classfication | Μέση διοχέτευση με σωλήνες πίεσης |
|---|---|
| Κατανομή θερμοκρασίας | Σωλήνες υψηλής θερμοκρασίας |
| Τύπος | ΑΣTM, GB, DIN |
| Τύπος μεθόδου | Αυτοματοποιημένο |
| Διάμετρος | 57-325MM |
| Χρήση | Κατασκευή σωλήνα επικάλυψης 3lpe |
|---|---|
| Κατανομή θερμοκρασίας | Σωλήνες υψηλής θερμοκρασίας |
| Τύπος | ΑΣTM, GB, DIN |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 3.5mm |
| Διάμετρος | 57-325MM |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Εφαρμογή | για την παραγωγή προμονωμένων σωλήνων |
| Προδιαγραφές | 110-2200 χιλιοστά |
| Πρωτότυπη ύλη | ΠΕ |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
|---|---|
| Μεικτό βάρος συσκευασίας | 3000.000kg |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία για την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |