| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Διάμετρος σωλήνα 57-3400mm |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Εκρηκτικά | > 2,5A |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Κατάσταση | Νέος |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
|---|---|
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Χρήση | Απογοήτευση και αντηραώς |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Ταχύτητα εξόδου | 1-6 m/min |
| Υλικά για παραγωγή | HDPE/κόλλημα θερμής τήξης/φουσκάλες FBE |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
|---|---|
| Κατανάλωση | 1000 μέτρα ανά ημέρα |
| Συνολική ισχύς | 150KW |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
| υλικό σωλήνων | Χάλυβας |
| Μέθοδος αφρώσεως | Σπρέιζ |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Πάχος στρώματος μόνωσης | 20100mm |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Αφρίζοντας υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ/PUR |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Η υγρασία | 85% μη συμπυκνωτικό |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ/PUR |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Η υγρασία | 85% μη συμπυκνωτικό |
| Πάχος PE | 23mm |
|---|---|
| Υπόστρωμα | Χάλυβας |
| Δάχος Fbe | 200-800 μm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Μέγεθος συσκευασίας | 800,00 εκ. * 220,00 εκ. * 200,00 εκ. |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος πακέτου | 2500.000kg |
| Εφαρμογή | Για την Παραγωγή Σωλήνων Πίεσης Ύδρευσης-Παροχής Αερίου |
| Σύστημα ελέγχου | Η Siemens |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |