| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Τύπος μεθόδου | αυτόματο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Πυροβολισμός |
| Πυκνότητα της ηποξυγόνου | Περισσότερα από 170 μm |
| Συνολική ισχύς | 900kW |
| Εγγύηση | 10 έτη |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE, κόλλα, PE) |
| Συνολικό βάρος | ≤ 2T |
| Πρότυπο προϊόντος | 3LPE-PP-3 |
| MPA Classfication | Μέση διοχέτευση με σωλήνες πίεσης |
|---|---|
| Κατανομή θερμοκρασίας | Σωλήνες υψηλής θερμοκρασίας |
| Τύπος | ΑΣTM, GB, DIN |
| Τύπος μεθόδου | Αυτοματοποιημένο |
| Διάμετρος | 57-325MM |
| Χρήση | Κατασκευή σωλήνα επικάλυψης 3lpe |
|---|---|
| Κατανομή θερμοκρασίας | Σωλήνες υψηλής θερμοκρασίας |
| Τύπος | ΑΣTM, GB, DIN |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 3.5mm |
| Διάμετρος | 57-325MM |
| Rocessing Capacity | 159mm |
|---|---|
| Production Line Speed | 5 - 15 meters per minute |
| Transmission System Power | 4KW |
| Coating Type | 3-Layer Polyethylene Coating |
| Elbow Angle | 15-90 Degrees |
| Transmission System Power | 4KW |
|---|---|
| Application | Oil and gas transportation |
| Processing Capacity | 170mm |
| Temperature | 0-30℃ |
| Color | Black |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενή βαθμολόγηση |
|---|---|
| Υλικό βαρέλι | 38CrMoALA |
| Σειρά σωλήνων | 110-2000 χιλιοστά |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Πεδίο παραγωγής | Προϊόντα |
| Τύπος εξωτήρα | Μία βίδα |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση σωλήνων | Προ-ασθένεια |
| Υλικό άξονα | 40cr |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Χρόνος παράδοσης | 2months |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Ταχύτητα | 6m-10m/min |
| Προδιαγραφή | 1200,00εκ * 1000,00εκ * 1000,00εκ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Product Type | Plastic Pipe |
|---|---|
| Pipe colour | Black ,Yellow (The color can be customized) |
| Mian Extruder | SJ-75/33,SJ-90/33,SJ-120/33,SJ-150/33 |
| Materials for production | polyethylene,ie HDPE pellets |
| Control System | Siemens |