| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Λειτουργία | Ανατίναξη άμμου χαλύβδιου σωλήνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Καθαριότητα | Υψηλή Καθαριότητα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Σκουριά/απόδειξη διάβρωσης |
| Πυροβολισμός | Εξωτερικός, εσωτερικός τοίχος σωλήνα |
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| Λειτουργία | Ανατίναξη άμμου χαλύβδιου σωλήνα |
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 110-2200mm |
| Ικανότητα | 160-200 kg/ώρα |
| Υλικό αγωγών | HDPE |
| Συνολική ισχύς | 200 KW |
| Τύπος επίστρωσης | Πολυαιθυλένιο 3 στρώσεων (3LPE) |
|---|---|
| Συμβατότητα υλικού | Σωλήνες χάλυβα |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Προέλευση | Κίνα |
| Αρχή | Τύπος υψηλού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υδροφόρος θερμής ψύξης/πετρέλαιο/αγωγός χημικών υλικών |
| Δομή σωλήνων | Χαλύβδινος σωλήνας-Αφρός πολυουρεθάνης-Κασετίνα HDPE |
| Τεχνική διάταξη για την κατασκευή υδραυλικών σωλήνων | 30100mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή επικάλυψης σωλήνων |
|---|---|
| Καθαρό Επίπεδο | >=SA2.5 |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Στρώμα επίστρωσης | Εσωτερικός και εξωτερικός τοίχος σωλήνων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή επικάλυψης σωλήνων |
|---|---|
| Καθαρό επίπεδο | >=SA2.5 |
| Στρώμα επιστρώματος | Εσωτερικός και εξωτερικός τοίχος σωλήνων |
| Επιχρισμός | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Packaging Details | Standard Package For Export |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιείται για Αποχέτευση και Αποστράγγιση στην Πόλη |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Πυρήνες απομόνωσης με εύκαμπτη και άκαμπτη ατμόσφαιρα |
| Ισχύς | 260 κιλά |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |