| Υλικό | PE, PP, PVC και άλλα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 2mm έως 5mm |
| Χρώμα | Μαύρο, λευκό, μπλε, κίτρινο και άλλα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων | Ανθεκτικός στα οξέα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Πάχος φιλμ | 0.13.0mm |
|---|---|
| πλάτος | μέχρι 8000 mm |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αντοχή και σκληρότητα |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Brand | Huashida |
|---|---|
| After-sales service | Installation and Training |
| Warranty period | 12 months |
| Condition | New |
| Automation | Automatic |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PE/PP |
|---|---|
| Τρόπος τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Γύρισμα | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Δομή καναλιού βίδας | Βαθιά βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 μονάδες/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |