| Βίδα | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Προσδιορισμός | SJ120/33, SJ200/33 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | PE, PP, Pet, PVC, EVA κ.λπ |
|---|---|
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
|---|---|
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.5-2.0mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2months |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Huashida |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| Σειρά πάχους επιστρώματος | 1.5mm4.5mm |
| Συνολικό μήκος | 80m |
| Εφαρμογή | Πετρέλαιο και αγωγός υγραερίου |
| Ταχύτητα παραγωγής | 2-12m/min |
| Σχήμα | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Διάμετρο | 3000 χιλιοστά |
| Computerization | Computerized |
| Condition | New |
| Διάμετρος | 4.0mm |
|---|---|
| μήκος | 400-500 χιλιοστά |
| Ισχύς συγκόλλησης AC | AC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τύπος Επίστρωσης Ηλεκτροδίου | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Εφαρμογή | φορητός οξυγονοκολλητής |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |