| Υλικό | PE, PP, PVC και άλλα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 2 mm έως 10 mm |
| Χρώμα | Κάθε |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Σχήμα | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Γύρισμα | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Σύστημα εκτόξευσης | Μονοστρώμα ή πολυστρώμα |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | HSD |
| Κωδικός HS | 8477109000 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Διάμετρος προϊόντος | 50-300mm |