| Τύπος Επίστρωσης Ηλεκτροδίου | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Εφαρμογή | φορητός οξυγονοκολλητής |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Διάμετρος | 4.0mm |
|---|---|
| Διάρκεια | 400-500 χιλιοστά |
| Επεκταμένο μήκος | 10-20 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 10-20 χιλιόγραμματα/τυλίγμα |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Διάρκεια ζωής |
| Βίδα | Μονόβιδα |
| πρώτη ύλη | HDPE, PE, PP, PET, PVC, EVA |
| Προσδιορισμός | SJ120/33, SJ200/33 |
| Υλικό | PE, PP, PVC και άλλα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 2mm έως 5mm |
| Χρώμα | Μαύρο, λευκό, μπλε, κίτρινο και άλλα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων | Ανθεκτικός στα οξέα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Σχήμα | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Διάμετρο | 3000 χιλιοστά |
| Computerization | Computerized |
| Condition | New |
| Στυλ | Κρατήρας |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Πακέτο μεταφοράς | Στάνταρ Πακέτο |
| Κωδικός ΕΣ | 846880000 |
| Τάση | 220V 50HZ |
| Σχήμα | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Γύρισμα | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Σύστημα εκτόξευσης | Μονοστρώμα ή πολυστρώμα |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | HSD |
| Κωδικός HS | 8477109000 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Διάμετρος προϊόντος | 50-300mm |