| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Πάχος επίστρωσης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων | Φ219-Φ1420mm |
| Συνολική ισχύς | 900kW |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων | 20mm - 1420mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Πυροβολισμός |
| Ικανότητα Rocessing | 159 χλστ |
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων | 20mm - 1420mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Πυροβολισμός |
| Ικανότητα Rocessing | 159 χλστ |
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων | 20mm - 1420mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Πυροβολισμός |
| Ικανότητα Rocessing | 159 χλστ |
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική Σκόνη, Κόλλα, Πολυαιθυλένιο |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Επαγωγική Θέρμανση | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Διάμ. | 159-4200 χιλιοστά |
| Μοντέλο επίστρωσης PE | Τύλιγμα |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Επένδυση | επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Κατηγορία επεξεργασίας επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Σημαντικά σημεία | Σύστημα αυτόματου ελέγχου PLC |