| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1-6 m/min |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Εξουσία | 3 Φάσεις 400V 60Hz |
| Προσδιορισμός | 57-3000 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 SETS/Year |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, Δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, Δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |