| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
|---|---|
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματο |
| Πάχος φιλμ | 0,1-30 χλστ |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Τροφοδοτικό | 3 Φράση, 380V 50Hz |
|---|---|
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
| Τύπος προϊόντος | Φύλλα PVC / PE / PP / ABS / PP / PS |
|---|---|
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | 110-2200mm |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Προσδιορισμός | 110-2200 |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
| Ικανότητα | 250-1350 kg/h |
|---|---|
| Εγκατεστημένη ισχύ | 160 kw-650 kw |
| Μήκος | 25-45 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 90 Ημέρες |
| Βίδα | Μεμονωμένος βίδα |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Εύρος σωλήνων | 20-160mm |
| Ρυθμός | Γραμμή παραγωγής ροής |
| Εφαρμογή | Σωλήνες PVC, PE, PP και HDPE |
| Υλικό | PE, PP, PVC και άλλα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 2mm έως 5mm |
| Χρώμα | Μαύρο, λευκό, μπλε, κίτρινο και άλλα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων | Ανθεκτικός στα οξέα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Περίοδος εγγύησης | 12 μηνών |
|---|---|
| Επένδυση | Σπρέι περιστροφή |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Υλικό εσωτερικού σωλήνα | Ατσάλι |
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Μέγιστη έξοδος | 1000kg/H |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |