| Βίδα | Μεμονωμένος βίδα |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V 50HZ |
| Εύρος σωλήνων | 20-160mm |
| Ρυθμός | Γραμμή παραγωγής ροής |
| Εφαρμογή | Σωλήνες PVC, PE, PP και HDPE |
| Υλικό | PE, PP, PVC και άλλα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 2mm έως 5mm |
| Χρώμα | Μαύρο, λευκό, μπλε, κίτρινο και άλλα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων | Ανθεκτικός στα οξέα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Περίοδος εγγύησης | 12 μηνών |
|---|---|
| Επένδυση | Σπρέι περιστροφή |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Υλικό εσωτερικού σωλήνα | Ατσάλι |
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Μέγιστη έξοδος | 1000kg/H |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |