| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
| Τύπος και Μέγεθος | με ρολό ή κομμένο κομμάτι ανάλογα με τον πελάτη |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
|---|---|
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
| Υλικό Βάσης | Π.Ε |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 70-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 σύνολα ετών |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Ηλεκτρονική συγκόλληση |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Μοντέλο Αρ. | HSD 377 χλστ |
|---|---|
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Μοντέλο Αρ. | HSD 377 χλστ |
|---|---|
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Μοντέλο Αρ. | HSD 377 χλστ |
|---|---|
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |