| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000mm |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Πάχος υποστρώματος | ≥ 0,6MM |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
|---|---|
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Κατάσταση | Νέος |
| Τύποι φύλλων που μπορούν να παραχθούν | Π.Ε |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,1-30 χλστ |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |