| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008, QS |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
|---|---|
| Πακέτο μεταφορών | Πρότυπο πακέτο |
| Κωδικός HS | 3921909090 |
| Σύνδεση | Συγκόλληση |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
|---|---|
| Πακέτο μεταφορών | Πρότυπο πακέτο |
| Κωδικός HS | 3921909090 |
| Σύνδεση | Συγκόλληση |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 70-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Ε/Κ,Δ/Π,Τ/Τ,Δ/Α |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 σετ/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Τσινγκντάο Χουασίντα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Ταχύτητα | 6m-10m/min |
| Προδιαγραφή | 1200,00εκ * 1000,00εκ * 1000,00εκ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Κατανάλωση νερού | 1.0m ³ /min |
| Εγκατεστημένη ισχύ | 230 KW |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Μέγιστη έξοδος | 1000kg/H |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Κατανάλωση νερού | 1.0m ³ /min |
| Εγκατεστημένη Ισχύς | 230 KW |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
|---|---|
| Χρώμα σωλήνα σακάκι HDPE | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |