| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Προδιαγραφές | PERT-50/200MM |
| Περιοχή διαμέτρου | 300-3000mm |
|---|---|
| Υλικό | HDPE/PP |
| Συνολική ισχύς | 230kw, 400kw, 520kw |
| Ταχύτητα | 6-12m/H4-12m/H,2-5m/H,0.5-3 |
| Διάρκεια | 23 μέτρα, 26 μέτρα, 32 μέτρα, 42 μέτρα. |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Προδιαγραφές | PERT-50/200MM |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμογή | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/Ελπ.,1,2μ/Ελπ |
|---|---|
| υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Μέγιστη έξοδος | 1000kg/H |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/Ελπ.,1,2μ/Ελπ |
|---|---|
| υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Μέγιστη έξοδος | 1000kg/H |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Σειρά | ΔΥΚΠ-600, ΔΥΚΠ-1000 |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 SETS/Year |
| Τόπος καταγωγής | Τσιντάο, Κίνα |