| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Σειρά | ΔΥΚΠ-600, ΔΥΚΠ-1000 |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 70-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 σετ / έτος |
| Τόπος καταγωγής | Τσιντάο, Χουασίντα. |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμογή | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
|---|---|
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Δομή | με δομή «Η». |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008, QS |
| Αριθμός μοντέλου. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Computerized | Computerized |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008, QS |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008, QS |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Σύστημα Ελέγχου | Siemens plc |