| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Διάμ. | 159-4200 χιλιοστά |
| Μοντέλο επίστρωσης PE | Τύλιγμα |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Συνολική ισχύ | 900kW |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Δομή Επικάλυψης | Στρώμα FBE, συγκολλητικό στρώμα, στρώμα PE |
|---|---|
| πολλαπλές διαδικασίες επίστρωσης | FBE, 2LPE, 2LPP, 3LPE |
| Παραγωγική ικανότητα | ≥ 250 m²/h |
| Στρώμα επίστρωσης | Εσωτερικός και εξωτερικός τοίχος σωλήνων |
| Εφαρμογές | Αγωγοί Παροχής Πετρελαίου, Φυσικού Αερίου και Νερού |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Διάμ. | 159-4200 χιλιοστά |
| Μοντέλο επίστρωσης PE | Τύλιγμα |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Βίδα | Μεμονωμένος βίδα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας σωλήνα | Όχι λιγότερο από SA 2.5 |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτόματο |
| Υλικά επικάλυψης | Πολυαιθυλένιο, πολυπροπυλένιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων, θαλάσσιες μεταφορές |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Θέρμανση επαγωγής |
| Καταχωρίζω | Απογοήτευση και αντηραώς |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική Σκόνη, Κόλλα, Πολυαιθυλένιο |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| υγρασία | 85% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Σχήμα της άκρης του σωλήνα | Στρογγυλό, τετράγωνο, κυκλικό |
| Μηχανή τροφοδοσίας με κενό | Δύναμη κινητήρα 7,5 kW |
| Αίθουσα | Σωλήνες 14 ∆-90 ∆ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σύμφωνα με τη Μηχανή |
| Τύπος επίστρωσης | Εξωτερικό 3LPE εσωτερικό υγρό σπρέι |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 114-4200 χλστ |
| Πυροβολισμός | Εξωτερικά και εσωτερικά |
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| Ικανότητα καθαρισμού | 250m2/h |