| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική Σκόνη, Κόλλα, Πολυαιθυλένιο |
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή επικάλυψης σωλήνων |
|---|---|
| Καθαρό Επίπεδο | >=SA2.5 |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Στρώμα επίστρωσης | Εσωτερικός και εξωτερικός τοίχος σωλήνων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Διάμ. | 159-4200 χιλιοστά |
| Μοντέλο επίστρωσης PE | Τύλιγμα |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Μοντέλο αρ. | Διάμετρος σωλήνα 57-3400mm |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS |
| Υπόστρωμα | ατσάλι |
| Εκρηκτικά | > 2,5A |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Βαθμός επεξεργασίας επιφανειών | ≥SA2.5 |
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική Σκόνη, Κόλλα, Πολυαιθυλένιο |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Επαγωγική Θέρμανση | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή επικάλυψης σωλήνων |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Τρόπος αριθ. | 200-1420 mm |
| Δυνατότητα κοπής | ≥ 115 N/cm |
|---|---|
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 00,935 r/cm3 |
| αντοχή σε έλξη | MPA 35 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 380% |
| Χρόνος παράδοσης | 10workdays |
| Επένδυση | επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Κατηγορία επεξεργασίας επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Σημαντικά σημεία | Σύστημα αυτόματου ελέγχου PLC |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Δάχος στρώσης PE | 2.5 - 3.7 mm |
| Ράδιο καμπυλότητας | 4-6 φορές D |
| Γωνία αγκώνα | 15-90 μοίρες |
| Προσδιορισμός | Διάμ. 426-820mm |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Διάμ. | 159-4200 χιλιοστά |
| Μοντέλο επίστρωσης PE | Τύλιγμα |
| Ανατίναξη | >2,5Α |