| Διαστάσεις γραμμής παραγωγής | 20 m × 15 m |
|---|---|
| Κατανάλωση Νερού | 30 m³ |
| Κατανάλωση ρεύματος | 450 kW |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου | 6 m³/λεπτό |
| Θερμοκρασία εργασίας | ≥5°C (εσωτερικός χώρος) |
| Διάμετρος | 426 mm, 630 mm, 720 mm, 820 mm |
|---|---|
| Bend Radius | 4D-6D |
| Γωνία κάμψης | 15°-90° |
| Πάχος Τοίχου | 8 mm-12 mm |
| Επίπεδο FBE | ≥170 μm |
|---|---|
| Συγκολλητικό στρώμα | 170-250 μm |
| Στρώμα PE | 2,5-3,7 χλστ |