Το Φορητό Μηχάνημα Συγκόλλησης Πλαστικών HJ-30B είναι ένα κατοχυρωμένο με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας προϊόν της Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. Αυτό το επαγγελματικό φορητό μηχάνημα συγκόλλησης διαθέτει κύρια μονάδα εισαγωγής Γερμανίας και ανεμιστήρα εισαγωγής Ελβετίας, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση και μεγάλη διάρκεια ζωής. Σχεδιασμένο για εσωτερική και εξωτερική λειτουργία επί τόπου, είναι εξοπλισμένο με 7 ρυθμιζόμενες ταχύτητες (A-B-C-D-E-F-G), με D και E ως τυπικές λειτουργίες εργασίας. Το μηχάνημα περιλαμβάνει έξυπνες λειτουργίες ασφαλείας: συναγερμός υπερθέρμανσης, υπενθύμιση αντικατάστασης ψήκτρας, και επεμβατική διακοπή λειτουργίας για να διασφαλιστεί ασφαλής και αξιόπιστη εργασία συγκόλλησης.
| Μοντέλο | HJ-30B |
| Τάση | 220V |
| Ισχύς εξωθητήρα | 1100W |
| Ισχύς ανεμιστήρα θερμού αέρα | 3400W |
| Ταχύτητα συγκόλλησης | 3.0Kg/4mm |
| Βάρος | 4.8Kg |
| Ράβδοι συγκόλλησης | Ø 2.5-4.0mm |
| Υλικό συγκόλλησης | PE |
Κατάλληλο για εσωτερική και εξωτερική λειτουργία επί τόπου
Η Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. είναι επαγγελματίας κατασκευαστής που ειδικεύεται σε μηχανές πλαστικών σωλήνων, μηχανές παραγωγής δημοτικών σωλήνων, μηχανές μόνωσης σωλήνων και αντιδιαβρωτικής προστασίας, καθώς και υλικά σύνδεσης σωλήνων και αντιδιαβρωτικής προστασίας. Με 21 χρόνια εμπειρίας παραγωγής, παρέχουμε αξιόπιστο και υψηλής απόδοσης εξοπλισμό για παγκόσμιες κατασκευές αγωγών και έργα αντιδιαβρωτικής προστασίας.
Έχουμε δημιουργήσει σταθερή συνεργασία με πάνω από 400 πελάτες στο εξωτερικό, και τα προϊόντα μας εξάγονται στο Καζακστάν, το Ουζμπεκιστάν, το Ιράν, την Τουρκία, τη Ρωσία, τη Νιγηρία και πολλές άλλες χώρες σε όλο τον κόσμο.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές