| Εγγύηση | 12 μηνών |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σωλήνας παροχής νερού PE |
| Βιδώστε το αριθ. | Μεμονωμένος βίδα |
| Αυτόματο | Αυτόματο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
|---|---|
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Υλικό στρώσης μόνωσης | PU άφρισμα |
|---|---|
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | Προϊσοποιημένη γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Μέγιστη έξοδος | 1000kg/H |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Υλικό κιβωτίων | Κεντρικό σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα σωλήνα | Μαύρο + Κίτρινο ή Μπλε |
| Αντλία κενού | 4KWx2sets |
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Διάμετρος σωλήνα | 20 mm |
|---|---|
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυποποιημένη συσκευασία για την εξαγωγή |
| Χρόνος παράδοσης | 8WEEKS |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Αντίσταση στην παραμόρφωση με έλξη | Ωραίο. |
|---|---|
| Εγκατεστημένη ισχύς | 180kw, 230kw, 400kw, 680kw |
| μακρά διάρκεια ζωής | Περίπου 50 χρόνια |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Χαμηλό βάρος | - Ναι, ναι. |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Χρώμα σωλήνα | Μαύρο + Κίτρινο ή Μπλε |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Προσδιορισμός | ΠΕ-910 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 130 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 1160mm |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/h |
| Μέθοδος φόρτωσης | Αυτοματοποιημένη τροφοδοσία υπό κενό |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |