| Εφαρμογή του μανδύα συρρίκνωσης θερμότητας 1 | Πυροσκόπιο σπειροειδούς PE με κούφιο τοίχωμα |
|---|---|
| Εφαρμογή του μειωτικού μανδύα 2 | Ατσάλινα ενισχυμένα κυματοειδή σωλήνα |
| Εφαρμογή του μανδύα συρρίκνωσης θερμότητας 3 | Κλείσιμο αγωγού 3lpe |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Διάμετρος της ράβδου | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Μοντέλο εξωθητήρα | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Μετατροπέας συχνότητας | ΥΦΑΔΙ |
| Παραγωγική ικανότητα | 20kg/h |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
| Υλικό | HDPE & PE |
|---|---|
| Εξοργιστής | T-Die (Flat Die) |
| Ικανότητα | 150 - 500 kg/h |
| Εξουσία | 380V / 3 Phase / 50Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Χαρακτηριστικά | υψηλή αποδοτικότητα, ενέργεια - αποταμίευση |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα | 55KW |
| Τύπος | Σωλήνας / φύλλο |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | Επικαιροποίηση |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος | Εξωθητής σωλήνας |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | Π.Ε |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Υλικό | PP/PE/PVC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Εφαρμογή | Συσκευές σωλήνων σωλήνων από χάλυβα |
|---|---|
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | Κατά-διάβρωση |
| χρώμα | Μαύρος |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Μέγιστο πλάτος | 1000 χλστ |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3mm |
|---|---|
| Διάμετρο του μανίκου | 750-800mm |
| δύναμη αποφλοίωσης | >150 N/cm (ASTM D1000) |
| Ποσοστό πρόσληψης νερού | 0,05% (ASTM D570) |
| Αντοχή εφελκυσμού | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Συνήθως | Αντικροσία & Επισκευή |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
| Διάμετρο του μανίκου | 1000MM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |