| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 μονάδες/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Χρώμα προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | PE PP |
| Τύπος προϊόντος | γραμμή εξώθησης |
| Διάρκεια του προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Υψηλή αντοχή σε αντίκτυπο, αντοχή σε χημικά, αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία, αντοχή σε καιρικές συνθ |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
|---|---|
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | PE, PP, Pet, PVC, EVA κ.λπ |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |
| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000 χλστ |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Υλικό | Π.Ε |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συνδέσεις από σπειροειδώς κυματοειδείς σωλήνες ενισχυμένων από μέταλλο |
| Υλικό ταινίας ηλεκτροσύντησης | ΠΕ και Δίκτυο μετάλλων |
| Πάχος φύλλου | 0.1mm30mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλαστική ταινία και ξύλινη περίπτωση |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 μονάδες/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Qingdao, Κίνα |
| τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| τύπο προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 1.82.7mm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος Plc |
| Διάστημα σωλήνα | 1-3 μέτρα |
| Τύπος επικάλυψης | 3LPE (τρία στρώματα πολυαιθυλενίου) |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |