| Διάμετρος | 4.0mm |
|---|---|
| μήκος | 400-500 χιλιοστά |
| Ισχύς συγκόλλησης AC | AC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τύπος Επίστρωσης Ηλεκτροδίου | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Εφαρμογή | φορητός οξυγονοκολλητής |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Διάμετρος | 4.0mm |
|---|---|
| Διάρκεια | 400-500 χιλιοστά |
| Επεκταμένο μήκος | 10-20 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 10-20 χιλιόγραμματα/τυλίγμα |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Εφαρμογή | πλαστικό, μέταλλο |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
|---|---|
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
| Υλικό Βάσης | Π.Ε |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Διάρκεια ζωής |
| Βίδα | Μονόβιδα |
| πρώτη ύλη | HDPE, PE, PP, PET, PVC, EVA |
| Προσδιορισμός | SJ120/33, SJ200/33 |
| Δομή | Οριζόντιος |
|---|---|
| Ρυθμός | Γραμμή παραγωγής ροής |
| Τύπος μετάδοσης | Εύκαμπτος |
| Προσδιορισμός | 65*4*3,5μ, 80*4*3,5μ |
| Ικανότητα | 250 M3/ημέρα |