| Διάμετρος | 4.0mm |
|---|---|
| μήκος | 400-500 χιλιοστά |
| Ισχύς συγκόλλησης AC | AC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τύπος Επίστρωσης Ηλεκτροδίου | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Εφαρμογή | φορητός οξυγονοκολλητής |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Διάμετρος | 4.0mm |
|---|---|
| Διάρκεια | 400-500 χιλιοστά |
| Επεκταμένο μήκος | 10-20 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 10-20 χιλιόγραμματα/τυλίγμα |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Πρότυπο | ΑΣTM, GB, DIN |
| Σχήμα | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000 χλστ |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Υλικό | Π.Ε |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | HSD |
| Κωδικός HS | 8477109000 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Διάμετρος προϊόντος | 50-300mm |
| Στυλ | Κρατήρας |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Πακέτο μεταφοράς | Στάνταρ Πακέτο |
| Κωδικός ΕΣ | 846880000 |
| Τάση | 220V 50HZ |