| Πιστοποίηση | CE, ISO |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Structure | Horizontal |
| Tube Thickness | 3-50mm |
| Διάμετρο φύλλου | 500-1500 χιλιοστά |
| Υλικό | EPDM/NBR |
|---|---|
| Χρήση | Air Condition Cooper Protector |
| Μεικτό βάρος συσκευασίας | 1000.000 κιλά |
| Πλάτος φύλλου | 1200-1500mm |
| Πάχος σωλήνα | 5-40mm |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
|---|---|
| Διάμετρος βίδες | 90 χιλιοστά |
| Πεδίο πλάτους | 100-1000 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρόνος παράδοσης | 8 εργάσιμες ημέρες |
| Υλικό | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Τύπος | σωλήνας |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Κωδικός HS | 84119000 |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FBE |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Καθαρό Επίπεδο | >=SA2.5 |
| Υλικό επίστρωσης | FBE σκόνη |
| Προσδιορισμός | 300-4200 χιλιοστά |
| Φόρμα έκδοσης | σωλήνες και φύλλα |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Αυτόματη συνεχής γραμμή παραγωγής |
| Εκτέλεση | μαλακό, ανθεκτικό στην κάμψη, κρύο, θερμότητα, αδιάβροχο, |
| Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για | Σωλήνας κλιματιστικού κ.λπ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Υλικό | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Χρήση | Κλιματισμός Cooper Protector, Σανίδες, Λαβές |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Ηλεκτρικό ή φυσικό αέριο |
| Προμηθεύω | Υπηρεσίες κλειδιά σε χέρι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Λειτουργία | Ανατίναξη άμμου χαλύβδιου σωλήνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Υλικό | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Χρήση | Aircondition Cooper Protector, Σανίδες, Λαβές, |
| Δομή | Οριζόντιος |
| Σωλήνες | Εσωτερική διάμετρος 12-108mm, πάχος τοιχώματος 6-30mm |
| Φύλλα | Πλάτος 0-2000mm, πάχος 6-50mm |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |