| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2months |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Huashida |
| Ευέλικτη παραγωγή | Ευφυής παραγωγή |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 65*4*3,5μ, 80*4*3,5μ |
| Μοντέλο μετάδοσης | Εύκαμπτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 80 ημέρες |
| Διάμετρος της ράβδου | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Πρότυπο εκχυλίσματος | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Μετατροπέας συχνοτήτων | ABB |
| παραγωγική ικανότητα | 30kg/h |
| Packaging Details | Standard Package |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP/PE/PVC |
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |
| Κωδικός ΕΣ | 3920999090 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύνδεση και συγκόλληση πλαστικών αγωγών |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Packaging Details | Standard Package |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Μονό στρώμα |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Ικανότητα | 160-200 Kg/H |
| Τύπος | HDPE και PE |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Δομή | Οριζόντιος |
|---|---|
| Ρυθμός | Γραμμή παραγωγής ροής |
| Τύπος μετάδοσης | Εύκαμπτος |
| Προσδιορισμός | 65*4*3,5μ, 80*4*3,5μ |
| Ικανότητα | 250 M3/ημέρα |