| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| HDPE | 600kg/h |
| Κωδικός HS | 39209990 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| HDPE | 600kg/h |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/λεπτό, 1,2μ/ελάχ |
| Εφαρμογή | πλαστικό, μέταλλο |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Τετάρτη | 220V/380V |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Πρωτότυπη ύλη | Σιδηρουργικό σωλήνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολική ισχύς | 120-300kW |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |