| Τύπος | Μηχανή αφρού πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | HDPE |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| Δυνατότητα σφουγγαρισμού | 30100mm |
| Εφαρμογή | Υδροφόρος θερμής ψύξης/πετρέλαιο/αγωγός χημικών υλικών |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | HSD 500-1600 |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή αφρού πολυουρεθάνιου |
| Αρχή | Τύπος υψηλού αέρα |
| Δομή σωλήνων | Τεχνική διάταξη για την κατασκευή υδραυλικών σωλήνων |
| Σιδηροδρομικά σωλήνα-πολυουρεθάνιο αφρός-HDP | Τεχνική διάταξη για την κατασκευή υδραυλικών σωλήνων |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| προσαρμοσμένη | προσαρμοσμένη |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| προσαρμοσμένη | προσαρμοσμένη |
| Μέθοδος φόρτωσης | Αυτοματοποιημένη τροφοδοσία υπό κενό |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μονωμένος σωλήνας |
| Δομή σωλήνων | Χαλύβδινος σωλήνας-Πολυουρεθάνη |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Υλικό στρώσης μόνωσης | PU άφρισμα |
|---|---|
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | Προϊσοποιημένη γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Principle | High-Pressure Air Type |
|---|---|
| Application | Hot Chiller Water/Oil /Chemical Material Pipeline |
| Outer Jacket Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Computerized | Computerized |
| Product Specification | Tpipe Dia. 20-110mm |
| Σχήμα αριθ. | 110-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Υπόθεση | νέος |
| Προδιαγραφές | 110-2200 |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
| After-sales Service | Technical Service with Free,Training The Workers |
|---|---|
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Computerized | Computerized |
| Raw Material | PE |
| Automation | Automatic |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |