| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
|---|---|
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | PE, PP, Pet, PVC, EVA κ.λπ |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | PE, PP, Pet, PVC, EVA κ.λπ |
|---|---|
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000 χλστ |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Υλικό | Π.Ε |
| Καθαριότητα | Υψηλή Καθαριότητα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Σκουριά/απόδειξη διάβρωσης |
| Πυροβολισμός | Εξωτερικός, εσωτερικός τοίχος σωλήνα |
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| Λειτουργία | Ανατίναξη άμμου χαλύβδιου σωλήνα |
| Καθαριότητα | Υψηλή Καθαριότητα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Σκουριά/απόδειξη διάβρωσης |
| Πυροβολισμός | Εξωτερικός, εσωτερικός τοίχος σωλήνα |
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| Λειτουργία | Ανατίναξη άμμου χαλύβδιου σωλήνα |
| εγκατεστημένη χωρητικότητα | Περίπου 530 kw |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 3 Φράση, 380V 50Hz |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΕΞΑΓΩΓΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Λειτουργία | Ανατίναξη άμμου χαλύβδιου σωλήνα |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FBE |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Καθαρό Επίπεδο | >=SA2.5 |
| Υλικό επίστρωσης | FBE σκόνη |
| Προσδιορισμός | 300-4200 χιλιοστά |
| Σχήμα αριθ. | Σχήμα 120 |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα | Αυτοματοποιημένο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Δομή | Οριζόντια |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικαλύψεων |
|---|---|
| Υπόστρωμα | Χάλυβας |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Packaging Details | Plastic Film and Wooden Pallet |
| Delivery Time | 50-90 days |