| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008, QS |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Όλη η ζωή |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000 χλστ |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Υλικό | Π.Ε |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
|---|---|
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
| Υλικό Βάσης | Π.Ε |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| εγκατεστημένη χωρητικότητα | Περίπου 530 kw |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 3 Φράση, 380V 50Hz |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΕΞΑΓΩΓΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |