| Μέγεθος συσκευασίας | 800,00 εκ. * 220,00 εκ. * 200,00 εκ. |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος πακέτου | 2500.000kg |
| Εφαρμογή | Για την Παραγωγή Σωλήνων Πίεσης Ύδρευσης-Παροχής Αερίου |
| Σύστημα ελέγχου | Η Siemens |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| για το εύρος σωλήνων | 200-2600 χιλιοστά |
|---|---|
| Πυκνότητα πρώτης ύλης | Πάνω από 0.935 |
| Υλικό | HDPE |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Θέρμανση επαγωγής |
| Καταχωρίζω | Απογοήτευση και αντηραώς |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Τύπος επίστρωσης | Εσωτερικός, εξωτερικός |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Κατηγορία επεξεργασίας επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| Καταχωρίζω | Απογοήτευση και αντηραώς |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Μέγιστη έξοδος | 1000 κιλά/ώρα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| κατάσταση | Νέο |
|---|---|
| Χρώμα | Εθιμο |
| Προδιαγραφές | ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΣΩΛΗΝΑ: 960-1680MM |
| Γύρισμα | Μονό βίδωμα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
|---|---|
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
| Υλικό Βάσης | Π.Ε |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Πάχος σωλήνων | 3-50 mm |
| Διάμετρο φύλλου | 500-1500 χιλιοστά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |