| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
| Συνήθως | Αντικροσία & Επισκευή |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
| Διάμετρο του μανίκου | 1000MM |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Εφαρμογή | Εκτόξευση φύλλων / χαρτών |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.22mm |
| Πιστοποίηση προϊόντος | ISO9001 |
| Χρώμα προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό προϊόντος | PE PP |
| Διάρκεια του προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα/νερού |
| Δυναμικότητα | 100 kg/h - 1000 kg/h |
| Υλικό | PE/PP |
| Εκχυλίστης | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Production Capacity | 5 tons/Day |
| Πακέτο μεταφοράς | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Specification | Diameter from 2.5mm-4.0mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel and Carton |
| Προδιαγραφές | Διάμετρος 2,5 mm-4,0 mm |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| Χρώμα | Λευκό, μαύρο και ειδικά κατασκευασμένο |
| Ικανότητα | 160-200 kg/ώρα |
|---|---|
| Πρώτη ύλη | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Λειτουργία | αντιδιαβρωτικές ταινίες |
| Γραμμή προϊόντων | Μηχανή κατασκευής αντιδιαβρωτικής ταινίας ψυχρής εφαρμογής |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Τοποθεσία | Εσωτερικά |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0-30℃ |
| Δροσίζοντας νερό | ≤ 15°C,0,15-0,2MPa,0,5m3/min |
| Περιοχή εργαστηρίων | μήκος 120 μέτρα, πλάτος τουλάχιστον 24 μέτρα |
| Προδιαγραφή συστήματος μεταφοράς | Διάστημα 3 m πλάτος 0,85 m |