| χρήση | Βιομηχανική Μεταφορά Υγρών |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 1200,00εκ * 1000,00εκ * 1000,00εκ |
| Ακαθάριστο βάρος πακέτου | 1000.000kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Εύρος σωλήνων | 960-1680 mm |
|---|---|
| Χρώμα σωλήνα σακακιού | Μαύρο ή κίτρινο |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ/PUR |
| Αφρίζοντας υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Σειρά της εφαρμογής | Σχέδιο παραγωγής |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υλικό | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Τύπος | σωλήνας |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Κωδικός HS | 84119000 |
| Ικανότητα (kg/h) | 600kg/h |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
| Κατάσταση | Νέος |
| Υλικό σωλήνα | PE, HDPE |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος σωλήνα | 110-560 |
| Μηχανή ανύψωσης σωλήνων | Ενσωματωμένο και ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Προσδιορισμός | ISO9001: 2008 |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενή βαθμολόγηση |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Διάμετρος της ράβδου | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Μοντέλο εξωθητήρα | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Μετατροπέας συχνότητας | ΥΦΑΔΙ |
| Παραγωγική ικανότητα | 20kg/h |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | STARDARD ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος μετάδοσης | Ελαστικός |
|---|---|
| Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής | Συγκρότηση |
| Συγκρότημα ηλεκτρονικών υπολογιστών | Ολο αυτόματο |
| Προδιαγραφές | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά πρέπει να είναι κατασκευασμένα σύμφωνα με το πρότυπο EN 253, EN 448, EN |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Sheet extrusion lines sizes | 65mm, 90mm, or 120mm extruder |
| Compurization | Computeriazed |
| Materials | HIPS, PP, and PET |
| Shaft winder | Two |