| Επεξεργασία επιφάνειας | Χρωματισμός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διοχέτευση αγωγών Αντοκρωσίας |
| Δάχος | 2.0/2.5/3.5mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Σύνδεση | Εξεργασία με συγκόλληση |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
| Material Processed | PE/PP |
|---|---|
| Type | Multi-Roll |
| Roller | Three |
| Computerized | Computerized |
| Part 1 | Basic Film Extrusion Line |
| Εφαρμογή σωλήνων | Σωλήνες πετρελαίου και φυσικού αερίου, σωλήνες ενσωμάτωσης από αφρό PU |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 200-1420 mm |
| Σχήμα | 50-2400 mm |
| Πρότυπο προϊόντος | 3LPE-PP-3 |
| Πηγή ενέργειας | Περίπου 1650 kW |
| Τύπος | Εξωθητής σωλήνας |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | Π.Ε |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
|---|---|
| Χρησιμοποιημένο υλικό | FBE σκόνη, σύνδεσμος, πολυαιθυλένιο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE+Ακολλητικό+Πολυαιθυλένιο) |
| Διάμετρος σωλήνα | Φ219-Φ1420mm |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώσεις (FBE+Ακολλητικό+Πολυαιθυλένιο) |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Συγκολλητικό υλικό | Εποξική ρητίνη |
| Κατανάλωση | 1000-1500 μέτρα ανά ώρα |