| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σωλήνας παροχής νερού PE |
| Βιδώστε το αριθ. | Μεμονωμένος βίδα |
| Αυτόματο | Αυτόματο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Διάσταση | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Εγκατεστημένη ισχύς | 380V 50Hz |
| Σειρά σωλήνων | Σειρά σωλήνων |
| Δύναμη κινητήρα | 90 kW 55 kW |
| Διάσταση | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Χρώμα σωλήνα | Μαύρο + Κίτρινο ή Μπλε |
| Σειρά σωλήνων | 300-1200 mm |
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Διάμετρος | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Διάμετρος | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
| Σύστημα Ελέγχου | Siemens |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| υγρασία | 85% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Υλικό στρώσης μόνωσης | PU άφρισμα |
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Κατανάλωση δροσίζοντας νερού | 5m3/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |