| Τετάρτη | 220V 50Hz |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Υλικό | PP/PE/PVC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Προδιαγραφές | 570*500*160 χιλιοστά |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Βάρος | 40,8 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Διάμετρος | 4.0mm |
|---|---|
| μήκος | 400-500 χιλιοστά |
| Ισχύς συγκόλλησης AC | AC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τύπος Επίστρωσης Ηλεκτροδίου | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Εφαρμογή | φορητός οξυγονοκολλητής |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Διάμετρος | 4.0mm |
|---|---|
| Διάρκεια | 400-500 χιλιοστά |
| Επεκταμένο μήκος | 10-20 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εύκολη λειτουργία, χαμηλή συντήρηση |
| Διάμετρος σωλήνα | DN50-1200mm |
| Λειτουργικό σύστημα | Εικόνα αφής |
| Τύπος επεξεργασίας | Εκτόξευση |
|---|---|
| Διάμετρο φύλλου | 1000-2000 χιλιοστά |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Αυτόματη βαθμολογία | Αυτοματοποιημένο |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Εφαρμογή | Συσκευές σωλήνων σωλήνων από χάλυβα |
|---|---|
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | Κατά-διάβρωση |
| χρώμα | Μαύρος |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Μέγιστο πλάτος | 1000 χλστ |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συνδέσεις από σπειροειδώς κυματοειδείς σωλήνες ενισχυμένων από μέταλλο |
| Υλικό ταινίας ηλεκτροσύντησης | ΠΕ και Δίκτυο μετάλλων |
| Πάχος φύλλου | 0.1mm30mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλαστική ταινία και ξύλινη περίπτωση |