| Εφαρμογή | Συσκευές σωλήνων σωλήνων από χάλυβα |
|---|---|
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | Κατά-διάβρωση |
| χρώμα | Μαύρος |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Μέγιστο πλάτος | 1000 χλστ |
| Χρώμα προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | PE PP |
| Τύπος προϊόντος | γραμμή εξώθησης |
| Διάρκεια του προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Υψηλή αντοχή σε αντίκτυπο, αντοχή σε χημικά, αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία, αντοχή σε καιρικές συνθ |
| Εφαρμογή του μανδύα συρρίκνωσης θερμότητας 1 | Πυροσκόπιο σπειροειδούς PE με κούφιο τοίχωμα |
|---|---|
| Εφαρμογή του μειωτικού μανδύα 2 | Ατσάλινα ενισχυμένα κυματοειδή σωλήνα |
| Εφαρμογή του μανδύα συρρίκνωσης θερμότητας 3 | Κλείσιμο αγωγού 3lpe |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Φορητός |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τάση | 220V 50HZ |
| Στυλ | Κρατήρας |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Πακέτο μεταφοράς | Στάνταρ Πακέτο |
| Κωδικός ΕΣ | 846880000 |
| Τάση | 220V 50HZ |
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
|---|---|
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | PE, PP, Pet, PVC, EVA κ.λπ |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |