| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 SETS/Year |
| Τόπος καταγωγής | Τσιντάο, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 70-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 σετ / έτος |
| Τόπος καταγωγής | Τσιντάο, Χουασίντα. |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| HDPE | 600kg/h |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Προσδιορισμός | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σετ το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Προδιαγραφές | PERT-50/200MM |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Προδιαγραφές | PERT-50/200MM |