| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Τύπος | Εξωθητής χειρός |
| Κωδικός ΕΣ | 8468800000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Χρώμα προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | PE PP |
| Τύπος προϊόντος | γραμμή εξώθησης |
| Διάρκεια του προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Υψηλή αντοχή σε αντίκτυπο, αντοχή σε χημικά, αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία, αντοχή σε καιρικές συνθ |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
| Κεντρικός κινητήρας | Metabo Γερμανία |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V 50HZ |
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Συνήθως | Συνήθως συγκόλληση με το χέρι |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | AC |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συνδέσεις από σπειροειδώς κυματοειδείς σωλήνες ενισχυμένων από μέταλλο |
| Υλικό ταινίας ηλεκτροσύντησης | ΠΕ και Δίκτυο μετάλλων |
| Πάχος φύλλου | 0.1mm30mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλαστική ταινία και ξύλινη περίπτωση |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
|---|---|
| Συνήθως | Χειροκίνητη συγκόλληση |
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |